Mano Kalėdų tradicijos

Kalėdų tradicijos yra ne juokas. Tai ne vienos dienos tuščia užgaida. Jos perduodamos iš kartos į kartą. Nusižengti nevalia. Privaloma tiksliai laikytis visų punktų. Kitaip Kalėdos – ne Kalėdos. Ir nebus jokios šventinės nuotaikos.

Rugsėjo 20 d. Reiktų pradėt po truputį supirkinėt kalėdines dovanas artimiesiems. Kad po to piniginei nebūtų šoko. Na, bet dar daug laiko. Bet jeigu ką labai gero pamatysiu, leidžiu sau pirkti, juk praktiška.

Spalio 20 d. Tikrai gera mintis, reiks po truputį pradėt supirkinėt dovanas.

Lapkričio 20 d. Oi, kiek dar daug laiko iki Kalėdų…

Gruodžio 15 d. Bliamba, artėja Kalėdos. Reik kažką pradėt galvot. Kaip švęst, kaip kas ką. Pas ką, ką kviest. Ką  gamint dar anksti galvot.

Gurodžio 17 d. Savaitė iki Kalėdų. Reiktų išsiųst atvirukus, kad spėtų iki Kalėdų neit. Ale tai reik dar juos rašyt gi, velnias.

Gruodžio 18 d. Kaip visada, likus savaitei iki Kalėdų, netikėtai susergu. Temperatūra, laužo kaulus. O kaip tik turėjau eiti pirkti dovanų ir išsiųst atvirukus. Na, dabar jau tikrai nieko negaliu.

Gruodžio 22 d. Dar pusiau su temperatūra, atmušus pėdas lakstau po parduotuves ir perku viską iš eilės: produktus kalėdiniam stalui, dovanas, dovanų maišus ir pan. Nusiplūkus tik parlekiu namo padėt maišus ir vėl lekiu. Bijau, kad neatkrisčiau tokiu režimu varydama. Naktį link dvyliktos dar kepu kūčiukus ir kalėdinius meduolius. Nes nebėr kur atidėliot.

Gruodžio 23 d. Visai dienai užsidarau virtuvėj ir iš jos išeinu gruodžio 24 d. vakare. Tarpuose susipykstu su vyru ir vaikais, kodėl jie nori dar kažko valgyti, ir negli Kūčių palaukti, ot nenaudėliai, nesupranta švenčių visai! Ir nepadeda man, ir negali kambarių pagaliau imti ir sutvarkyti vieną kartą gyvenime!!! Ir stalo man nepadeda dengti!!! Susipykstu su visais.

Gruodžio 24 d. pavakarė, aš nusikalus, miltuota, braidau miltuose iki kelių. Kaži, jei lėkčiau dabar nesiprausus tiesiai į bažnyčią, jeigu vietą gaučiau, taigi kojas per mišias pailsinčiau! Mišios ilgos ir nuobodžios, šikna kvadratinė, bet tai nors po to pavalgysiu 12 patiekalų. 22 val. negaliu nuo stalo atsistot, padėkit kas nors, siaubas, kiek prisikimšau. Bet tai nors kiti metai bus gausos pilni. Oi, tik kaip čia suvirškinti viską iki rytojaus. Juk rytoj Kalėdos! 23:30 velnias, dar dovanos nesupakuotos!!! O jeigu juostele perrišiu, gal bus gerai?

Gruodžio 25 d. kepu aguonų pyragą ir antį. Kvepia Kalėdomis. Visi nusivylę dovanomis. Kodėl tiek mažai dovanų? Kad išpakuodavom tik gautas dovanas, jau seniai pamiršom, jos ir panaudotos. O Kalėdos eilinį kartą nuvylė. Ir vėl nieko negavau iš savo dovanų sąrašo. Nieko, sausį bus išpardavimai, susipirksiu viską pati. Ot taip va. Dabar valgykim. Oi, nebegaliu, toks jausmas, kad pilvas plyš. Tarp čepsėjimų nepamirštame padejuoti, kaip baisu ir visai nekalėdiška, kad nėra sniego. Vėl valgom.

Gruodžio 26 d. Dabar jau ir laiko būtų, bet rašyti atvirukus ir juos siųsti dabar nebėra jokios prasmės. Ir vėl nespėjau. Ai, bus kitiems metams. Mama, bet jie jau ir taip pirkti prieš penkis metus! O tai būtina buvo apie tai priminti?! Juk Kalėdos! Valgom tas pačias silkes ir baltą mišrainę. Negi jau ir viskas? Ir baigėsi Kalėdos?

Gruodžio 27 d. Kalėdų Senelis irgi pavargo... (C) Mano tikras gyvenimas. Galite naudoti tiek paveiksliuką, tiek tekstą, tik būtinai privalote pateikti aktyvią nuorodą į Manotikrasgyvenimas.wordpress.com
Gruodžio 27 d. Kalėdų Senelis irgi pavargo… (C) Mano tikras gyvenimas. Galite naudoti tiek paveiksliuką, tiek tekstą, tik būtinai privalote pateikti aktyvią nuorodą į Manotikrasgyvenimas.wordpress.com

Gruodžio 28 d. Trečia para š**u aguonom. Kokia čia liga?

Gruodžio 29 d. Valgom tas pačias pašvinkusias silkes ir baltą mišrainę. Kitais metais viskas bus kitaip. Reik apie Naujų Metų šventimą pradėt galvot. Bet yra dar laiko.

Mano Kalėdų tradicijos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s