5 komentarai “Žolė visada žaliausia ten, kur…

 1. Iš Burgio tinklapio sako:

  Stebiuosi, kaip žmonės nemoka ieškot informacijos, kuri guli ant paviršiaus

  Iš tikro minima autorė nėra psichologė, kaip spėja kai kurie komentatoriai, ir tuo labiau ne profesionalė. Narcisizmo tyrinėjimas yra tik jos hobis.

  Nesunku išsiaiškinti, kad tai tokia truputį įdomi moteriškė keista pavarde Vida Čiuberkienė-Kumpikienė. Jos vyras, reikėtų suprast, Čiuberka-Kumpikas?

  Yra baigusi baigusi Vytauto Didžiojo universitetą ir pagal mokslus yra buhalterė.

  Ji yra bent kelių „Ragai-kanopos“ firmų direktorė ir prezidentė. Ne visos jos firmos nuobodžiais beidėjiniais pavadinimais – viena, pavyzdžiui, vadinasi „Gyvuok Per Amžius“. Bet tikrai ne antkapių gamybos.

  Sėdi ji lyg ir Lukiškių 5 Vilniuje (čia ne ta vieta, kur Daktaras sėdi). Kažkada netgi nuomavo vietą savo kabinete, galėjo kiekvienas iš gatvės išsinuomot stalą greta jos ir netgi spausdintis jos spausdintuvu.

  Gyveno lyg ir Gineitiškėse, turėjo mišrūnę kalytę Varną, kuri kartą ėmė ir dingo. Liūdna. Ar atsirado – nežinau.

  Bet tikrąją dramą ir tragediją Vida išgyveno prieš porą metų, kai bevaikštinėjant Sereikiškių parke jos vaikutis pametė dėžutę su 4 PUPONAUTAIS! Taip, tai būtent tas atvejis, kuris buvo aprašytas netgi „Lietuvos ryte“.

  Žodžiu, kai jau žinot analitikės vardą ir pavardę, tai galit nesunkiai patyrinėti interneto platybes ir tikrai rasit įdomių nuotrupų. Apie sveiką gyvenseną, realybės šou ir pan.

  Patinka

  1. Šuo Varna atsirado, ačiū už rūpestį, ir vis dar gyva, sveika, ir, tikiuosi, laiminga. Puponautai, deja, neatsirado. Nors siūlančių buvo daug :). Tuomet netgi televizijos mane kvietė į laidas dėl šios istorijos 🙂 Beje, skaičiuojant tą sykį, tai jau antras kartas, kai pasijaučiu be kelių minučių žymi. Ačiū už šlovę 😉 ir kad nepatingėjot padirbti google! O Daktarų minėjimas man jau kai ką primena 😉 Neišsidavinėkit taip akivaizdžiai 😉

   Patinka

 2. ...... sako:

  Labas vakaras Vida, labai reikėtų su Jumis susitikti, pabendrauti, manau mano vyras yra tas apie kurį parašėte knygą. labai daug kas atitinka, nebežinau ką bedaryti. Dar nepabaigiau skaityti Jūsų knygos,(vos ją radau pirkt), bet man reikalinga pagalba kuo greičiau.
  Kaip galima būtų su Jumis susisiekti, aišku jeigu Jūs nieko prieš?

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s